אודות

 
 
 
 
 
 
 
משנת 1985, אנחנו שמחים ללוות את לקוחותינו המרוצים, ולהוות עבורם כתובת אחת בטוחה לכל טיפול ותקלה ברכב. מרכז שירות כפיר מאזדה פורד אשדוד מטפל בכל סוגי התקלות ביעילות ובמקצועיות, תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר. בשנת 1992 הפך המרכז למוסך מורשה של דלק מוטורס, היבואנית של רכבי מאזדה ופורד, ומאז מהווה בית חם עבור בעלי רכבי מאזדה ופורד בכל העיר אשדוד והסביבה.
 

שועטים קדימה!

 
תעשיית הרכב לא נחה לרגע, וכך גם מרכז השירות כפיר. המוסך שלנו מצויד במכשור המתקדם ביותר, ומועסקים בו אנשים מקצועיים, שחיים ונושמים את עולם הרכב, שעוברים הכשרות תדירות ותמיד הראשונים להכיר כל חידוש שנכנס לתחום. עם הנתונים האלו, אין זה פלא שמרכז שירות כפיר נמצא ברשימת המוסכים המובילים בארץ.

מוסך כפיר הינו מרכז משפחתי, שרואה בכל לקוח בן משפחה, כאשר האווירה והיחס שמהם נהנים הלקוחות בהתאם. במשך כל שנות קיומו, המרכז התפתח וגדל, וכיום הינו המוסך המורשה היחיד באזור אשדוד. כיאה למוסך מורשה, במרכז כפיר נעשה שימוש בחלקי חילוף מקוריים בכל תיקון וטיפול, וכל עבודה מתבצעת בהתאם להוראות היצרן.
 
 
 

שירותי המרכז כוללים:

 
  • מכונאות רכב
  • מיזוג אוויר
  • חשמל ודיאגנוסטיקה
  • פחחות וצבע - פתרונות מתקדמים לנזקי פח וצבע, גם בפגמים שאינם נראית לעין, בהתאם להגדות יצרן
  • הכנת הרכב לטסט והעברת מבחן רישוי שנתי
 
במרכז כפיר נותנים מענה מקצועי לכל דגמי הרכב, לרבות לרכבים עם המנועים החדשים ביותר. שיטות העבודה המתקדמות מאפשרות להתמודד עם הבעיות המורכבות ביותר, ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר בכל מצב.

במרכז שירות כפיר בעלי רכבי מאזדה ופורד מקבלים מענה לכל שאלה וצורך. בכל עניין צרו איתנו קשר: .
 
 
מאזדה
 
 
 
פורד