השירותים שלנו

 
 
 
 
 
 
 
מרכז שירות כפיר מאזדה פורד אשדוד מטפל ברכב שלכם ביעילות ובמקצועיות, ומציע את כל השירותים הדרושים לכם תחת קורת גג אחת.
 
 
מכונאות רכב
 
 
 

מכונאות רכב

 
 
 
 
במרכז השירות כפיר מטפלים בכל סוגי התקלות בתחום מכונאות הרכב. השירות ניתן על ידי מכונאים מיומנים, מקצועיים ומנוסים, בעלי התמחות ייעודית ברכבי מאזדה ופורד. מעבר לזאת, העובדים שלנו עוברים הכשרות ייעודיות ותדירות, ולכן הם בקיאים בכל החידושים, ויודעים לתת מענה לתקלות מכניקה ברכבים חדשים וישנים כאחד.
 
 
מיזוג אוויר
 
 
 

מיזוג אוויר

 
 
 
 
נסיעה ברכב ללא מיזוג אוויר תקין הופכת כל נסיעה לסיוט, ובמיוחד במזג האוויר הלוהט של יולי-אוגוסט בארץ. אנחנו נמצאים כאן כדי שלכם זה לא יקרה! במוסך כפיר מועסקים אנשי מיזוג אוויר מובילים, שיודעים לטפל בכל סוגי מערכות מיזוג האוויר ברכב, החל ממזגן רגיל ועד למערכות בקרת אקלים מתקדמות ומסובכות. במקום ניתן שירות מלא ומקיף לתחזוקה ולתיקון של מערכות מיזוג ברכבים.
 
 
חשמל ודיאגנוסטיקה
 
 
 

חשמל ודיאגנוסטיקה

 
 
 
 
מרכז כפיר מצויד במכשור המתקדם ביותר בתחום אבזור המוסכים. מכשור זה מאפשר לאבחן כל תקלה בצורה מדויקת, מהירה ונכונה, ולפתור אותה בצורה יסודית, כך שהתקלה לא תחזור על עצמה. אנו מטפלים ביעילות ובמקצועיות בכל בעיות החשמל ברכב, ומאפשרים לכם ליהנות מכל מה שיש לרכב להציע לכם. הטיפול האיכותי שלנו הופך כל נסיעה למהנה יותר, וחשוב מכך, לבטיחותית.
 
 
 
 
פחחות וצבע
 
 
 

פחחות וצבע

 
 
 
 
המוסך שלנו הוא המקום הנכון ביותר לטיפול בכל סוגי נזקי הפח והצבע, הן כאלו הנראים לעין, והן כאלו שלא רואים אותם. במוסך ניתן פתרון איכותי לנזקי פח וצבע בדרגות נזק שונות ותיקוני נזקים כתוצאה מתאונות במסגרת הסדר ביטוחים עם רוב חברות הביטוח.
את כל הטיפולים אנחנו עושים בהתאם להמלצות יצרן. מוסך כפיר מחזיר עטרה ליושנה, ואתם נהנים מרכב במראה חדש.
 
 
מבחן רישוי שנתי
 
 
 

מבחן רישוי שנתי

 
 
 
 
מועד המבחן לרישוי השנתי מתקרב, ואין לכם זמן לטפל בעניין? בשביל זה יש אותנו! אנחנו נבחן את הרכב לפני הטסט, ונבצע את כל הטיפולים והתיקונים הנדרשים למעבר מוצלח של הטסט (כמובן בתיאום איתכם ורק לאחר אישורכם!). בסיום הטיפול, נעביר את הרכב מבחן רישוי, ונעמיד אותו לרשותכם להמשך שימוש מהנה.

לקוחות מרכז כפיר נהנים משירות איכותי של מקצוענים מובילים, עם עשרות שנות ניסיון. לכל שאלה התקשרו אלינו:
.